HV732BTTD7324F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BTTD7324F
JLCPCB Part #
C4192680
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS