RN73H2BTTD8763B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8763B10
JLCPCB Part #
C4338881
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS