RN73H2ETTD1760C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1760C10
JLCPCB Part #
C4127886
Description
-55℃~+155℃ 176Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS