RN73H1JTTD83R5B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD83R5B10
JLCPCB Part #
C4011921
Description
-55℃~+155℃ 100mW 83.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS