RN73H2BTTD8451C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8451C10
JLCPCB Part #
C2569491
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS