RN73H2ETTD8451C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD8451C10
JLCPCB Part #
C4168900
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS