RN73H1JTTD2083B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2083B10
JLCPCB Part #
C3968283
Description
100mW 208kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS