RN73H2BTTD8252A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD8252A05
JLCPCB Part #
C4047037
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS