RN732BTTD9880B50
MFR.Part #
RN732BTTD9880B50
JLCPCB Part #
C3967027
Description
-55℃~+155℃ 125mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS