RN732BTTD8762F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD8762F10
JLCPCB Part #
C4187101
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS