RN73H2BTTD8251B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8251B10
JLCPCB Part #
C3981545
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS