RN73H2BTTD8163F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8163F10
JLCPCB Part #
C4273567
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS