RN731JTTD4321F50
MFR.Part #
RN731JTTD4321F50
JLCPCB Part #
C3971883
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS