RN73H2BTTD8163C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8163C10
JLCPCB Part #
C2569486
Description
250mW 816kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS