HV732BRTTD5113F
MFR.Part #
HV732BRTTD5113F
JLCPCB Part #
C7206086
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS