SR733ATTER274F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR733ATTER274F
JLCPCB Part #
C2601895
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 274mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS