RN73H2BTTD80R6F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD80R6F50
JLCPCB Part #
C2543273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS