RN732BTTD2461C50
MFR.Part #
RN732BTTD2461C50
JLCPCB Part #
C4092885
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.46kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS