RN732BTTD2741B10
MFR.Part #
RN732BTTD2741B10
JLCPCB Part #
C3989438
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS