RN73H2BTTD80R6C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD80R6C25
JLCPCB Part #
C4277960
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS