RK73G1ERTTP8661D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP8661D
JLCPCB Part #
C5725155
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS