RN73H2BTTD7960B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD7960B05
JLCPCB Part #
C4158746
Description
250mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS