RN73H2BTTD78R7D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD78R7D100
JLCPCB Part #
C2543778
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS