AT1206DRD07549KL
MFR.Part #
AT1206DRD07549KL
JLCPCB Part #
C858439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS