RN73H2BTTD7872B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7872B10
JLCPCB Part #
C2573964
Description
250mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS