RN731JTTD12R9D25
MFR.Part #
RN731JTTD12R9D25
JLCPCB Part #
C4079487
Description
-55℃~+155℃ 12.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS