SG73P2ERTTD3301D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3301D
JLCPCB Part #
C6295558
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS