RN73R2BTTD7870F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD7870F25
JLCPCB Part #
C2530414
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS