RN73H2BTTD75R9C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD75R9C50
JLCPCB Part #
C2559935
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS