RN732BTTD2050F100
MFR.Part #
RN732BTTD2050F100
JLCPCB Part #
C4360090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS