SG73P2ARTTD823J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD823J
JLCPCB Part #
C7359386
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS