RN73H2BTTD74R1D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD74R1D10
JLCPCB Part #
C2563935
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS