RN73H2BTTD7410F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD7410F25
JLCPCB Part #
C2546640
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 741Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS