RK73G2BRTTD30R9D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD30R9D
JLCPCB Part #
C7049788
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS