RN73H2BTTD73R2F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD73R2F10
JLCPCB Part #
C2559344
Description
250mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS