RN731ETTP4321D50
MFR.Part #
RN731ETTP4321D50
JLCPCB Part #
C4273556
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS