RN73H2BTTD7320B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7320B10
JLCPCB Part #
C4250177
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS