RN732BTTD2180A10
MFR.Part #
RN732BTTD2180A10
JLCPCB Part #
C3998743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 218Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS