RN73H2BTTD7232A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7232A10
JLCPCB Part #
C4319412
Description
-55℃~+155℃ 250mW 72.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS