RN73H1ETTP2910F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2910F50
JLCPCB Part #
C2516378
Description
291Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS