RN73H2BTTD7063D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7063D10
JLCPCB Part #
C4102624
Description
-55℃~+155℃ 250mW 706kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS