RN73H2BTTD2582F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2582F10
JLCPCB Part #
C2559333
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 25.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS