RN732ATTD7320B05
MFR.Part #
RN732ATTD7320B05
JLCPCB Part #
C4081795
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS