RN73H2BTTD69R8C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD69R8C50
JLCPCB Part #
C2559658
Description
250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS