RN73R2BTTD1330C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1330C10
JLCPCB Part #
C2565588
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS