RN73H2BTTD1932A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1932A05
JLCPCB Part #
C4028960
Description
19.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS