RN73H2BTTD6810D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6810D50
JLCPCB Part #
C2543868
Description
250mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS