RN73H2BTTD4810D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4810D50
JLCPCB Part #
C2544669
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS