SG73P1JRTTD12R0F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD12R0F
JLCPCB Part #
C5911272
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS