RN73H2BTTD6732A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6732A10
JLCPCB Part #
C4103219
Description
250mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS